Hakkımızda

AyBul Rehberlik, Tercümanlık, Danışmalık ve Hizmetleri A.Ş Turizmin Başkenti olarak kabul edilen Antalya’da kurulmuştur.

Türkçe ’den bilinen bütün dillere ve bu dillerden de Türkçe’ ye rehberlik ve tercüme hizmetleri veren firmamız hem ülkemize gelen yabancıların karşılaştıkları sorunlarda verdiği hizmetler ile yardımcı olabilmekte hem de ülkemizdeki müteşebbis ve girişimcilerin yurt dışında iş yapabilmesi için gerektiğinde tercüme ve danışmanlık hizmetimizden yararlanması ve işini sorunsuz bir şekilde yapabilmesini sağlamaktadır. Verdiğimiz hizmetler ile ülke turizmine ve ticaretine katma değer sağlayan ürünler sunmaktayız.

Tıbbi ve Medikal Tercüme, Hukuki Tercüme, Teknik Tercüme, Basılı Tercüme, Simultane Tercüme ve Yeminli tercüme hizmetleri gibi her türlü tercüme ihtiyacınızda yanınızdayız. Bu hizmetleri verirken üç temel ilkemiz var.

  1. Doğru ve Güvenilir tercüme hizmeti vermek.
  2. Söz verdiğimiz zamanda işimizi teslim etmek.
  3. Ekonomik fiyatlar ile hizmetlerimizi sunabilmek.

Bu ilkelerden taviz vermeden, her geçen gün memnun müşteri sayısını artıran firmamız ve hizmetlerimiz hakkında sormak istediklerinizi info@aybultercume.com adresinden gönderebilirsiniz.

Adres: Mehmetçik Mah.  Termessos Cad. İdea İş Merkezi No.4 K.3 D.8 Muratpaşa /ANTALYA T:  0 242  323 98 88 / F: 0 242 324 47 77 Gsm:05393647165  – 05338737922

mescomedia